ABBYY FineReader®

abbyyfinereader

Veri yakalama belge dijitalleştirme OCR çözümü

Optik Karakter Tanıma (OCR) ve belge dönüştürme, iş medyasında iş akışlarını sorunsuz gerçekleştirmenizi sağlayan ve maliyet etkinliği artıran yeni bir teknolojidir. 
Tüm ABBYY® ürünleri için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek kurumunuza özel fiyat alabilirsiniz.Diğer ürünleri incelemek için tıklayınız


Tüm ABBYY® ürünleri için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek kurumunuza özel fiyat alabilirsiniz.

Büyük hacimde kağıt dosyaları veya belge görüntülerini otomatik olarak tamamen arama yapılabilir elektronik metinlere dönüştürecek sofistike bir platform sunmak için öncü bir belge tanıma, veri yakalama ve dil yazılımı sağlayıcısı olan ABBYY ile birlikte çalışmıştır.


Bilgi belge yönetimini en etkin biçimde yapmak için ABBYY® FineReader size doğru çözüm sunuyor. Veri yakalama ve doküman yönetiminde dünya çapında firmalar ile entegre çalışır.


Resmi Yazıya Dönüştürme Programı

ABBYY FineReader® 14 Professional, salt resim biçimindeki belgelerde yer alan metinleri, Microsoft Office ve içinde arama yapılabilen PDF gibi formatlara doğru bir şekilde dönüştürür; böylece bu belgelerin içeriklerini tekrar kullanabilir, daha verimli arşivleme yapabilir ve aradığınız bilgilere daha çabuk erişebilirsiniz. ABBYY FineReader belgelerin yeniden yazılması ihtiyacını ortadan kaldırır ve önemli bilgileri anında kullanmanıza olanak tanır. ABBYY Her türlü dil kombinasyonu dahil, 190 dilde salt resim şeklindeki belgelere anında erişim sağlar. Bu özellik sadece ABBYY tarafından sağlanır.


Bu güçlü ve önde gelen yazılım, ABBYY® ile çok fonksiyonlu yazıcılar portföyüne entegre edilmiş ve işletmelerin süreçleri sorunsuz bir şekilde yürütebilmesine yardımcı olmak ve gündelik OCR gerekliliklerini yerine getirmelerini sağlamak üzere kurumsal düzeyde Optik Karakter Tanıma (OCR) ve belge dönüştürme özellikleri sunulmuştur.


ABBYY® 190'a kadar dili tanıma özelliği bulunan ABBYY® Recognition Server ve ABBYY® Fine Reader 14 görüntüleri oldukça doğru bir şekilde MS Office formatlarına (Word, Excel, PowerPoint) veya arama yapılabilir PDF ve PDF/A dosyalarına dönüştürerek şirketlerin günlük olarak alınan ve işlemden geçirilen mektuplar, ABBYY®İK belgeleri, sözleşmeler, faturalar gibi kağıt belgeler üzerinde çalışmasını kolaylaştırma olanağı sunmaktadır. 

ABBYY® FineReader Professional size tek bir pakette güçlü OCR yazılımı sunar. Uygulama orijinallerinin metin ve düzenlerini büyük bir doğrulukla eşleştiren belgelerin düzenlenebilir sayısal kopyalarını verir. ABBYY® sayesinde işlem tamamlandıktan sonra doküman kullanılabilir, güncellenir ve paylaşılabilir.


Temel özellikler şunlardır:

ABBYY® Taranan bir belgeyi veya görüntü PDF'sini düzenleyin.

ABBYY Tek tıklamayla OCR ile aranabilir PDFler oluşturur.

ABBYY ile Kağıt orijinallerinden bilgi çıkarın.

Sadece ABBYY® nin sağladığı çok dilli destek.

ABBYY® Görüntüleri metne hızlı ve doğru bir şekilde dönüştürür.

ABBYY® Seçili alanlardan metinleri ve tabloları ayıklar.

ABBYY® PDF'leri kolayca düzenlenebilir biçime dönüştürür.


ABBYY FineReader® Professional ile kağıttaki belgeleri, PDF'leri ve dijital fotoğraflarını düzenlenebilir ve aranabilir dosyalara kolayca dönüştürebilirsiniz. Genel olarak, ABBYY FineReader® Professional size sezgisel bir arayüz ile sarılmış muhteşem OCR ve belge dönüştürme kalitesi, üstün otomasyon özellikleri ve kapsamlı dil desteği sunar.


ABBYY® Belgelerin kuruluş dahilinde ya da uzaktan erişilebilecek ve yönetilebilecek şekilde otomatik olarak, başında kimsenin durmasına gerek kalmadan işlemden geçirilebilmesini sağlar. Veri yakalama ve tüm belge dijitalleştirme süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetmek aynı zamanda doküman yönetim sistemleri ile entegre çalışmasını arzu ediyorsanız ABBYY® tam aradığınız üründür, döküman yönetiminde uzman personelimizle güvenle hizmet veriyoruz.

Title: ABBYY FineReader 14 Professional®
Filename: ABBYY FineReader 14® Professional.exe
File size: 399.67MB (419,086,824 bytes)
Requirements: Windows (All Versions)
Languages: Multiple languages
License: Commercial Trial, Lütfen Deneme Sürümünü bizden talep ediniz
Date added: 22.08.2017
Author: ABBYY® - SECUBE®
www.secube.com.tr www.abbyy.com ,