CZUR® TEPEGÖZ TARAYICI

czurtarayici

CZUR® Tepegöz Tarayıcı

HIZLI TARAYICI

Tek bir sayfayı 1 saniyeden kısa bir sürede tarar.

Normal şartlar altında klasik masaüstü endüstriyel ağır #tarayıcılarla böyle bir belgeyi tarayamazsınız. CZUR® ET16 ise bu belgeyi 1 sn içinde tarayıp #OCR dan geçirip 300 dpi TIFF, JPEG veya PDF kaydedebilir. Portatif yapısı sayesinde yer kaplamaz, görüntü sıkıştırma algoritması kullanarak 30 MB tutan bir resim 2 MB a inebilir.


CZUR® ET16 A3 Kitap ve döküman tarayıcı. Tek bir sayfayı 1 sn. den kısa bir sürede tarar, geleneksel doğrusal görüntü algılayıcı tabanlı sistem yerine çok daha hızlı taramaya yardımcı olan HD CMOS sensörüyle dijital kamera tabanlı tarama sistemi kullanır. EBYS, DYS, ECM sistemleri ile entegre çalışabilir.
CZUR® Dijital Kamera Tabanlı Sistem
Geleneksel doğrusal görüntü algılayıcı tabanlı sistem yerine, CZUR® çok daha hızlı taramaya yardımcı olan bir dijital kamera tabanlı tarama sistemi kullanıyoruz. Geleneksel lineer görüntü sensörü tarayıcıları ile, sensör dizisi ve ışık kaynağı, bölmeyi geçip tüm alanı okumak ve daha sonra çıkarılan bir sonraki sayfayı taramadan önce geriye gitmek gerekiyor. CZUR® ET16 tamamen farklı çalışır. Dokümanın objektifinin altına, bir fotoğraf makinesine çok benzer şekilde yerleştirilmiş bir anlık görüntüsü var, bu yüzden inanılmaz derecede hızlı. EBYS DYS sistemleri ile birlikte çalışabilir, taradığınız belgeleri hemen EBYS DYS sisteminin içine yükleyebilirsiniz.

CZUR® tarayıcı, son derece yüksek tarama hızı, kavisli, yanlış yerleştirilmiş veya kirli sayfaları tanıma ve düzeltme yeteneği ve taranmış sayfaları daha kullanışlı formatlara hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürme kabiliyeti olan yeni bir akıllı tarayıcı türüdür (PDF, aranabilir PDF, TIFF veya metin belgeleri.) Bir PC'ye (bir USB kablosuyla) veya bir akıllı telefona (bir Wi-Fi bağlantısı üzerinden CZUR® uygulama ile bağlandığında) tarayıcı olarak çalışabilir. , HDMI kablosu (dahil değildir) aracılığıyla görsel görüntüleme aygıtına giriş sağlayabilir. CZUR® Tarayıcı, dahili algoritmaları kullanarak tarama için zor veya çok zaman alan sayfaları otomatik olarak işleyebilir. Örneğin, CZUR® kavisli sayfaları otomatik olarak düzleştirir

CZUR® (Lazer çizgileri kullanılarak), parmak izlerini silmek, çift sayfaları otomatik olarak ikiye bölmek ve doğru olmayan sayfaları düzeltmek. Bu, büyük kitapların çok hızlı bir şekilde taranmasına ve arşivlenmesine olanak tanır. Tarama için tamamıyla yeni bir yaklaşımdır ve belge sayısallaştırma, arşivleme ve paylaşma gibi basit veya karmaşık görevleri taramanızı saatlerce kısaltabilirsiniz. CZUR® Fiyat aralığında herhangi bir tarayıcıdan farklıdır.

CZUR® SONY 16M-Pixel HD CMOS Sensör
CZUR® ET16, diğer tepegöz tarayıcılarında yaygın olarak kullanılan CCD sensörlerine kıyasla 16M-Pixel HD CMOS Sensör ile donatılmıştır ve CZUR® veri okuma kanallarının sayısına bir sınırlama getirmez, bu nedenle CZUR® veri okuması daha hızlıdır. Tarayıcı söz konusu olduğunda CZUR® ultra hızlı tarama anlamına gelir.

CubeBox Dijital Arşiv Sistemimiz içerisinde entegre yer alan ABBYY FlexiCapture en gelişmiş ve olgunlukta olan bir veri yakalama ve OCR/ICR sistemidir. Taranan görüntü halindeki PDF, JPG, TIFF belgelerde ve hatta dijital olarak doğmuş olan Word, Excel gibi belgeler üzerinde de veri yakalama işlemlerini sağlar, aynı zamanda girişine verilen bu tür belgeleri içerikte aranabilir PDF belge tiplerine dönüştürebilir. CZUR ET16 ile taradığınız belgeleri dijital arşiv ve doküman yönetim sistemimiz içerisinde kolayca yönetebilirsiniz.

Ofisinizi Çevreci ve Sürdürülebilir Hale Getirin
Tüm sektörlerle ve diğer yazılımlarınızla uyumlu bir doküman yönetimi ve elektronik arşiv sistemi işletmenize pek çok fayda sağlar; Gelişmiş Kriptolu Belge Güvenliği sayesinde belgelerinize kontrollü erişim sağlarsınız, hangi çalışanların hangi belgelere erişebileceğini denetleyebilirsiniz. Bir kullanıcının bir belgeyi görüntülediğinde, yazdırdığında, e-postayla gönderdiğinde veya düzenlediğinde tam bir geçmişe (denetim izi) sahip olursunuz .PDF belgeleri ve program dosyaları için dokümanların değiştirildiği veya güncellendiği tüm düzeltmeleri görebilirsiniz. (örn ; MS Word, Excel, vb.) , belgeleriniz kriptolanarak saklanabilir, Hızlı bir şekilde belgeler oluşturabilir, tarih aralıklarına göre dışa aktarma yapabilirsiniz.

CZUR ET16 ile kolayca tarayın, bilgisayarınız aktarın, dokümanlarınızı yönetin, ister şifreleyin, ister klasik windows dizini gibi doküman yönetim ve dijital arşiv sistemi içerisinde saklayın. İşletmenizin maliyetlerini düşürün, kağıt bağımlılığını ortadan kaldırın, üstelik biyometrik imza uyumlu bir sisteme geçiş yapın. Tüm bunlar ve daha fazlasını CZUR ET16 ile başarmanız mümkündür.

CZUR® CPU ve Bellek
CZUR® tarayıcı sadece görüntüyü yakalamak değil, aynı zamanda görüntüyü işlemek için de gerekiyor. CZUR® ET16'nın 1GB'lık DDR3 önbellek, 2GB'lık NAND flash bellek, birlikte çalışarak 480MHz'lik 32-bit MIPS CPU'su bulunuyor ve ET16 resim işlemeyi tamamlıyor (görüntüyü düzleştiriyor, parmakları kaldırıyor, otomatik kırpıyor, eğriltiyor vb.) Ve düzgünce

CZUR® BULUT
Yükleme, İşleme, Depolama ve Paylaşma için CZUR® biçilmiş kaftandır.

CZUR® Yükleme
ET, internete bağlandığında taranan dosyaları otomatik olarak Czur® Cloud'a yükleyecek, böylece taranmış dosyalarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz zaman erişebilirsiniz. CZUR® EBYS DYS sistemleri ile birlikte çalışabilir, taradığınız belgeleri hemen EBYS DYS sisteminin içine yükleyebilirsiniz.

CZUR® İşleme
Taranan bir görüntü yüklendiğinde, Czur® Cloud otomatik olarak görüntüyü işleyecektir. İhtiyacınız varsa bulutta OCR bile çalıştırabilirsiniz.

CZUR® Depolama
Her Czur Cloud hesabının sahibi, taranan dosyalarınızı depolamak ve yönetmek için yeterli olan 10 GB boş alana sahip bir depolama alanına sahiptir. Taranan dosyalarınızı kaybetme riskiniz asla olmayacak, onlar daima sizi bekliyorlar.

Paylaşım
Bir paylaşım bağlantısı oluşturmanız ve paylaşmak istediğiniz herhangi bir kişiye göndermeniz yeterliyse, dosyaları çevrimiçi olarak indirebileceklerdir.

CZUR® ET-16 NELERİ DAHA İYİ YAPAR?
Görüntüleyici ve Doküman Kamera İşlevi
Teknede bulunan 16M-Pixel kamera ile ET16, kolaylıkla görselleştirici ve belge olarak çalışabilir.

HDMI üzerinden harici bir monitöre / projektöre bağlamak, kameranın gördüğü her şeyi 30 fps'lik bir kare hızında 1080p tam HD çözünürlüğü ile gerçek zamanlı olarak görüntülenecek / izleyecektir.

CZUR® ET-16 TEKNİK ÖZELLİKLER
Optik Görüntü sensörü   : HD CMOS
Sensör Çözünürlüğü : 16MP
Optik Çözünürlük   : 4608 X 3456
Tarama Hızı        : <1s / sayfa
Işık kaynağı       : Ortam Işığı + Yardımcı Işık
CZUR® Maks. Belge Boyutu : A3
Odak modu   : Otomatik Odaklama
Video çözünürlüğü  : 1080p (1920 x 1080)
CZUR® Video Kare Hızı    : 30fps
Video Çıktı biçimi : MJPEG / YUV
Görüntü Çıktı Formatı: JPG / PDF / TIFF
Renk Derinliği     : 24 bit

CZUR® GenelÖnbellek   : 1Gbit DDR
CZUR® Depolama            : 1Gbit Nand Flash
CZUR® WIFI Modülü        : Gömme
CZUR® Çok Işın Lazeri     : Gömme
CZUR® MIC                  : Gömme
CZUR® TFT Ekran          : 2.4 inç, 4: 3, Dokunmatik Ekran Yok
CZUR® GöstergelerGüç Durumu, WiFi Bağlantı Durumu, Tarama Durumu
Güç kaynağıHarici adaptör, giriş 100-240V, 50 / 60Hz, çıkış 9V / 2A
Boyutlar (G x D x Y)37.5cm (L) * 22cm (B) * 39 (H) cm
CZUR® Ağırlık2KG