ABBYY RECOGNITION SERVER®

abbyyrecognitionserver

ABBYY Recognition Server®

ABBYY Recognition Server®, otomatik belge yakalama ve PDF dönüştürme için güçlü sunucu tabanlı OCR işlevselliği sağlar. Orta ve yüksek hacimli toplu işleme için tasarlanmış olan şirketlerin ve tarama hizmeti sağlayıcılarının, kağıt, TIFF, JPEG ve PDF görüntü belgelerini, tam metin araması ve uzun vadeli aramalar için uygun elektronik dosyalara dönüştürmek için uygun maliyetli süreçler oluşturmalarını sağlar Dijital arşivleme.

PDF ve PDF / A formatlarına otomatik dönüştürme

Büyük doküman koleksiyonlarının sayısallaştırılmasını ve taramaların elektronik olarak saklanabileceği ve arşivlenebilen PDF veya PDF / A-formatlarına dönüştürülmesini sağlar.

Kurumsal Düzeyde Belge Dönüştürme Hizmeti

Çalışanların veya müşterilerin istedikleri zaman ve herhangi bir yerden çevrimiçi olarak erişebilecekleri bir OCR ve belge dönüştürme hizmeti sunar.

Tam Metin Aranabilir SharePoint Kitaplıklarının Oluşturulması

SharePoint arama motoruyla dizine eklemeyi etkinleştirmek için Microsoft® SharePoint® kitaplıklarında saklanan taranmış veya fakslanan belgeler için aranabilir metin üretir.

Recognition Server otomatik olarak tarayıcılar, dosyalar, faks ve e-posta sunucuları ve Microsoft SharePoint kütüphanelerindeki görüntüleri alır, sunucu tarafında optik karakter tanıma (OCR) yapar ve meta veriler eklenmesini sağlar. Sonuçlar, doğrudan ağ klasörlerine, SharePoint kitaplıklarına veya diğer depolama ve yönetim sistemlerine ve çok çeşitli biçimlerde teslim edilir. Bunlar, MRC ile sıkıştırılmış aranabilir PDF veya PDF / A dosyaları, XML verileri, Microsoft Word ve Excel® dosyaları gibi düzenlenebilir belgeler ve düz metin dosyaları içerir.

Tanıma Sunucusu'nun dağıtılmış ve yüksek derecede ölçeklendirilebilir mimarisi, bir ağ içindeki çoklu sunucularda çalışabilir ve yüksek miktarda belgeyi kısa sürede dönüştürebilir. Hızlı dağıtım, kolay yönetim ve otomatik çalışma rutinleri Recognition Server'ı hızlı geri dönüş sağlayan bir yatırım yapar.

ABBYY® Tanıma Sunucusu ile Verimliliği Artırmak

Tarama Hizmet Sağlayıcıları

Kısa süreler içinde yüksek miktarda taranmış belgeleri dönüştürün. Bir sunucudaki farklı istemciler için eşzamanlı belge dönüştürme işlemlerini çalıştırın. Aranabilir belgeleri, en son teknoloji ürünü ABBYY® tanıma teknolojilerini kullanarak birden fazla çıkış biçimi ve 190'den fazla dilde sunun.

Bankalar ve Sigortacılar

İpotekli uygulamalar veya sigorta talebi işlemleri gibi iş süreçlerini tam metin araması seçeneği ile güçlendirin. Belirli bir vaka veya müşteriyle alakalı tüm belgeleri PDF veya PDF / A formatında uzun süreli koruma için arşivleyin ve bunları birkaç saniye içinde bulun.

Hukuk Büroları ve Hukuk Departmanları

Davayla ilgili tüm belgeleri, sözleşmeleri ve faksları aranabilir PDF'ler olarak arşivleyin. Dosyaları kategorize etmek ve etiketlemek için meta veriler ve akıllı dosya adlandırma kullanın. İlgili belgeleri ve alıntıları hızla bulun.

…ve dahası:

Uzaktan kamusal erişimi sağlamak için kitapları ve üniversite arşivlerini dijital hale getirin; Inşaat planları ve çizimleri üzerinde OCR gerçekleştirmek; Gelen yazışmaları sayısallaştırarak hızlı tepki süreleri elde edin.

Belge Dijitalleştirme için uygun yöntemler tercih etmenize yardımcı oluyoruz.

Doküman yönetimi sistem ihtiyaçlarınız için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Bilgi edinmek için Belge Dijitalleştirme Makalesini inceleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız