SmartRuling Bulut Çözümleri

SmartRuling çevrimdışı kayıt ve raporlama özelliği sayesinde, client bilgisayarlarınızda internet bağlantınız olmasa bile, tüm veriler client agent uygulamasındaki veritabanına kaydedilir. İnternet erişimi sağlandığı anda ise tüm veriler bulut sunucularına veya yerel sunucu sistemi kullanılıyorsa yerel sunucu cihazına aktarılır. Bu sayede client bilgisayarlar kapalı dahi olsa tüm faaliyetlere ve görüntülere istenilen anda ulaşılabilir.

SmartRuling client agent uygulaması kurulu olan tüm bilgisayarların aktivite verileri otomatik olarak SmartRuling bulut sunucularında depolanır ve 1 yıl süreyle saklanır. Client bilgisayarların ekran görüntüleri ise SmartRuling bulut sisteminde son 30 gün (90 saniyede bir resim) olacak şekilde depolanır. Bu görüntülere dilediğiniz zaman dilediğiniz yer ve cihaz ile ulaşabilirsiniz.

SmartRuling kullanıcıları client bilgisayarlar kapalı olsa bile diledikleri zaman tüm aktivite verilerine ve ekran kayıtlarına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirler. İstenilen raporları hazırlamak ve indirmek yalnızca bir kaç saniye sürer.

En uygun ödeme seçenekleri ile SmartRuling'e sahip olabilirsiniz.

Hiç Bir Ek Ödeme Veya Sürpriz Yok.